کپی و پرینت با قیمت مناسب را از ما بخواهید

خدمات چاپ و تکثیر با قیمت مناسب

خدمات چاپ و تکثیر همیشه یکی از نیازهای بسیار مهم برای تمام اقشار جامعه بوده است. از کودکان گرفته تا دانشجوها و بزرگسالان و کارمندان، همه به چاپ و تکثیر برگه ها و اطلاعات مختلف نیاز دارند. معمولاً پرینت با قیمت مناسب به سختی پیدا میشود؛ اما ما در چاپ صحنه، مناسب ترین قیمت را برای شما ارائه خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید تا خدمات مختلف ما

را دیده و نسبت به انواع خدمات پرینت و کپی آگاهی کاملی پیدا کنید.

 

پرینت با قیمت مناسب را از چاپ صحنه بخواهید

چرا نیاز به پرینت داریم؟ کپی چه کاربردی دارد؟

بیایید ابتدا کمی از تاریخچه چاپ صحبت کنیم. از ابتدای بشریت، چاپ و نوشتن همیشه جایگاه ویژه ای داشته است. انسان های نخستین به سختی روی سنگ های غارها و یا تخته سنگ های مختلف، اطلاعات مورد نیاز را به تصویر می کشیدند. این خود آغازی برای عملیات چاپ و نوشتن روی یک تکه سنگ (معادل کاغذ امروزی) بود.
رفته رفته با پیشرفت علم و افزایش نیاز به چاپ، اولین دستگاه های چاپ در دنیا ساخته شدند. این دستگاه ها بسیار حجیم بودند و چاپ با استفاده از آنها به سختی انجام می‌ شد. اما در حال حاضر، با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های مختلفی ساخته شدند که هر یک از آنها می‌ توانند با کیفیت های مختلفی به شما پرینت مورد نظر را ارائه دهند.
نیاز به پرینت و کپی از آن جایی احساس شد که جوامع با پیشرفت های مختلف خود به سمت مدرنیزه شدن رفتند. در این راستا، ابتدا برگه های مختلفی با دستگاه های مختلف چاپ شدند ولی هیچ یک از آن ها به اندازه امروز حجم زیاد و کیفیت بالا نداشتند.
اما در این بین نیز باید دقت کنید که مراکزی که برای دریافت خدمات انتخاب می کنید، کیفیت قابل قبولی به شما ارائه دهد. علاوه بر این، باید دقت کافی داشته باشید که این مرکز پشتیبانی قابل قبولی نیز به شما ارائه دهد. این گونه است که می توانید نسبت به سفارشات خود رضایت کافی داشته باشید.

مزیت سفارش پرینت به چاپ صحنه

چاپ صحنه می تواند بهترین خدمات را در خصوص کپی و پرینت به شما ارائه دهد. در این راستا، بیایید ابتدا این مورد را بررسی کنیم که شما پس از سفارش خود چه انتظاری از مرکز چاپ مورد نظر دارید. فرض کنید شما می خواهید یک جزوه 300 صفحه ای را چاپ بگیرید. برای این منظور، قطعا نگرانی های مختلفی برای شما وجود خواهند داشت؛ از جمله:

  • کیفیت بالای چاپ
  • سرعت مناسب چاپ و تحویل سفارش
  • کمترین ایرادات در رنگ چاپگر
  • هزینه مناسب سفارش
  • و…

هر یک از این نگرانی ها می توانند باعث کاهش آرامش شما شوند. اما اگر مرکز درست و قابل اعتمادی را انتخاب کنید، قطعا این نگرانی ها برای شما به طور کامل خاموش خواهند شد. چاپ صحنه با سابقه حرفه ای 10 ساله، می تواند تمام این نگرانی های شما را مرتفع سازد. در ادامه، مهم ترین مزایای انتخاب ما نسبت به بقیه را ببینید.

 

مناسب ترین قیمت پرینت رنگی را از ما بخواهید.

قیمت مناسب نسبت به رقبا

قیمت همیشه حرف اول را نمی زند، اما اگر سفارشات شما زیاد باشند، قطعا با مشکل در چاپ تمام سفارشات مواجه خواهید شد. این خود باعث می شود تا نگرانی های شما در خصوص چاپ بیشتر شود. قیمت برای هر برگه با هر نوع رنگ، متفاوت خواهد بود؛ اما بطور کلی می توان رنگ بندی سیاه و سفید را در یک دسته و رنگی را در یک دسته دیگر قرار داد.
علاوه بر این، برای تعیین قیمت کپی و پرینت، می توان بررسی اندازه برگه و نوع برگه را نیز انجام داد. برای مثال، اگر شما بخواهید در برگه های A4 پرینت بگیرید، هزینه کمتری نسبت به برگه های A3 پرداخت خواهید کرد. در ادامه درباره قیمت مناسب کپی و پرینت با شما صحبت هایی خواهیم داشت!

کیفیت عالی و بدون ایراد

کیفیت چاپ دستگاه های ما کاملا با اطمینان کامل تضمین می شود. معمولا کیفیت یکی از مهم ترین اهداف مجموعه ما است که باعث جلب رضایت شما مشتریان عزیز خواهد شد. کیفیت چاپ را می توان در بخش های مختلف چاپ مشاهده کرد. برای مثال، می توان با بررسی غلظت جوهر مورد نظر و همچنین تفکیک خطوط از یکدیگر، کیفیت چاپ را تعیین کرد.
ایرادات مختلفی که در چاپگرهای مختلف وجود دارند، قابل رفع هستند. اما قطعا رفع کردن این ایرادات هزینه هایی نیز در بر خواهند داشت. به همین دلیل پیشنهاد می شود تا کمترین ریسک را در این باره بکنید و بهترین و مطمئن ترین دستگاه ها را انتخاب کنید.

سرعت بالا در چاپ و تکثیر

سرعت چاپ و تحویل سفارشات به شما نیز یکی دیگر از معضلات مهم و بزرگ بشمار می رود! معمولا سرعت پایین و تحویل دیر هنگام سفارشات کپی و پرینت برای مشتری می تواند بسیار آزار دهنده باشد؛ زیرا زمانبندی و برنامه ریزی هایی که در این خصوص انجام شده اند، همه و همه به یکباره بهم خواهند ریخت.
ما در چاپ صحنه، سریع ترین خدمات را برای شما مهیا کرده ایم. سفارشات شما در کمترین زمان و با بیشترین کیفیت ممکن ارائه خواهند شد. البته باید در نظر داشته باشید که خوش قولی نیز یکی از پارامتر های مهم در تعیین سرعت چاپ است. ما مفتخریم که می توانیم سرعت بالا را با خوش قولی خود تضمین کنیم و این رضایت مشتریان است که نشان دهنده این مهم است.

پشتیبانی همیشگی رضایت بخش

مشتریان نیاز به پشتیبانی دارند؛ برخلاف تصورات که تصور می شود برای یک مرکز خرید که نیازی به پشتیبانی وجود ندارد! اما از نظر مجموعه ما این تصور کاملا اشتباه است. دریافت بازخورد مشتریان همیشه کمک کننده خواهد بود. به خصوص برای ما که از ابتدای فعالیت خود، همیشه نیازهای مشتریان را گوش داده و ایرادات مختلف از نظر آن ها را بررسی و رفع کرده ایم.
در ضمن، یکی دیگر از موارد در پشتیبانی موثر، تضمین کیفیت و بازگشت وجه در صورت کیفیت غیر قابل قبول چاپ ها است. معمولا سفارشاتی که با حجم بالا ثبت و انجام می شوند، کیفیت غیر قابل بازبینی تری نسبت به سفارش های خرد دارند. ما در چاپ صحنه تمام سفارشات را به دقت بررسی می کنیم تا کمترین ایراد در آن ها وجود داشته باشد.

حال بیایید کمی بیشتر درباره قیمت مناسب صحبت کنیم!

قیمت خدمات چاپ

قیمت های نجومی که برای سفارش چاپ های ساده وجود دارند، منطقی و منصفانه نیستند! معمولا دستگاه های چاپ با قدرت بالایی تولید می شوند؛ بخصوص اگر دستگاه چاپ صنعتی باشد، باید دائما روشن و در حال چاپ گرفتن باشد. این وضعیت هنگامی مهم خواهد شد که بتوانید بررسی کنید آیا قیمت گفته شده نسبت به عملکرد دستگاه در طول روز و کیفیت ارائه شده، همخوانی دارد یا خیر.
قیمت پرینت و کپی و دیگر خدماتی که در این حوزه انجام می شوند، محدوده مشخصی دارند که نباید از آنها بیشتر شود. معمولا کاهش هزینه ها در یک مجموعه نیز با ثبات کیفیت خدمات همراه نیست! به همین دلیل شاید در نگاه اول، قیمت پایین خدمات نشان دهنده ضعف در کیفیت باشد.
اما ما در چاپ صحنه بهترین خدمات را با کمترین قیمت ارائه می کنیم؛ این بدان معنا است که ما برای جلب رضایت بیشتر مشتریان، کمترین قیمت را در ازای بیشترین کیفیت پیشنهاد می کنیم. بازخورد مشتریان نیز نشان دهنده رضایت آن ها از سفارش و دریافت آن ها خواهد بود.

جمع بندی
در این مقاله، مهم ترین پارامترهایی که برای انتخاب ما بعنوان مرکز پرینت و کپی بود را گفتیم. علاوه بر این، گفتیم که قیمت مناسب همیشه به معنای پایین بودن کیفیت نیست؛ اگر بتوانید خدمات دهنده مناسب خود را پیدا کنید، هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب از آن شما خواهد شد.
می توانید نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید. این مطلب را اگر دوست داشتید، حتما برای دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید درباره هزینه پرینت و کپی اطلاعات بیشتری دریافت کنید، با ما تماس بگیرید.