پرینت آنلاین انقلاب

پرینت ارزان انقلاب

چاپ یا پرینت از نظر لغوی به معنای انتقال اطلاعات از پیش تعیین شده مانند نوشته، اعداد، حروف، تصاویر و علائم بر روی یک زمینه است. به بیان ساده‌ تر می‌ توان گفت چاپ بر اثر فشار یک جسم بر روی سطح دیگر صورت می‌ گیرد. با پیشرفت تکنولوژی، نیاز به مستندات چاپی در زمینه‌ های مختلف از جمله تجارت، صنعت و عرصه‌ های فرهنگی افزایش پیدا کرده است. در واقع این تکنولوژی‌ ها همچنان از مهم‌ ترین عناصر در تبادل و انتقال اطلاعات به حساب می‌ آیند. در ادامه این مقاله از چاپ صحنه قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه پرینت ارزان در انقلاب را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

پرینت ارزان

انواع چاپ

به طور کلی انواع چاپ به سه گروه چاپ مستقیم، چاپ غیر مستقیم و چاپ غیر تماسی تقسیم می‌ شود. در ادامه هر یک را به صورت مختصر مورد بررسی قرار می‌ دهیم.

چاپ مستقیم

در روش چاپ مستقیم، سطحی که عملیات چاپ بر روی آن انجام می‌ گیرد، مستقیما با فرم چاپ در تماس است. از روش‌ هایی که در آنها از این نوع چاپ استفاده می‌ شود، می‌ توان به کلیشه، لترپرس، سیلک اسکرین، باتیک، هلیوگراور، طلاکوب، فلکسو و نایلوپرینت اشاره داشت.
قدیمی ترین شیوه چاپ در این نوع، ساخت کلیشه بوده و مهرهای چاپی در فروشگاه‌ ها و سازمان‌ های مختلف به عنوان نمونه‌‌‌‌‌‌ های رایج از این چاپ است.

چاپ غیر مستقیم

در روش چاپ غیر مستقیم، سطح چاپ شونده به صورت غیر مستقیم با فرم چاپ در تماس است. یعنی در ابتدا نقش اولیه به یک لایه بیرنگ انتقال پیدا می‌ کند و سپس آن لایه بر روی سطح نهایی (کاغذ) منتقل می‌ شود.
از معروف‌ ترین نمونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های این روش چاپ می‌‌‌‌‌‌‌ توان به چاپ افست اشاره داشت. همانطور که اشاره شد، رابط چاپ یا همان زینک، تصویر و مطالب مورد نظر را بر روی لاستیکی منتقل می‌ کند. پس از آن چاپ نهایی از روی لاستیک بر روی سطح مورد نظر اعمال می‌ شود.

چاپ غیر تماسی

در روش چاپ غیر تماسی، عملیات چاپ بر اثر تماس انجام نمی‌ شود. یعنی به صورت مجزا جوهر یا پودر به سطح چاپ مورد نظر پاشیده می‌ شود. چاپگرهای لیزری، جوهر افشان و فتوکپی از جمله رایج‌ ترین چاپگرهایی است که در این روش مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

عوامل موثر بر قیمت پرینت

لیست قیمت انواع چاپ

عوامل و فاکتورهای موثر بر قیمت پرینت به شرح زیر است:

 • فناوری استفاده شده برای چاپ محصولات
 • چاپ بر روی چوب
 • چاپ بر روی چرم
 • چاپ بر روی فلز
 • تعداد تیراژ
 • طرح محصولات چاپی مد نظر شما
 • ابعاد محصولات چاپی

 

پرینت رنگی

پرینت ارزان در انقلاب

از محله‌ های شناخته شده در تهران می‌ توان به انقلاب اشاره داشت. منطقه انقلاب در بین دانشجویان از محبوبیت خاصی برخوردار است. در این منطقه می‌ توانید کتابفروشی و کافه‌ های محبوب در بین دانشجویان را مشاهده کنید.
یکی از چیزهایی که در انقلاب تهران متقاضی فراوانی دارد، پرینت دانشجویی است؛ چرا که این منطقه مرکزیت داشته و امکان دسترسی به کتاب فروشی‌ ها، دانشگاه، انتشارات، آموزشگاه‌ های زبان، مراکز نشر و دارالترجمه‌ ها را فراهم می‌ کند.
به همین دلیل میدان انقلاب از جمله نقاطی است که سرویس کپی و پرینت با قیمت مناسبی در آن ارائه می‌‌‌‌‌ شود. چاپ صحنه این امکان را فراهم نموده که شما بدون حضور در محل، بتوانید با قیمتی مناسب چاپ جزوات خود را انجام دهید.

پرینت و صحافی جزوات دانشگاهی

دلیل به صرفه بودن سرویس پرینت دانشجویی چاپ صحنه

همانطور که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دانید، در چند ماه گذشته قیمت ارز و دلار نوسانات زیادی داشته و همین مسئله روی سرویس کپی ارزان و پرینت ارزان تاثیر بسزایی گذاشته است. در واقع به دلیل تغییرات قیمتی جوهر و کاغذ، دسترسی به کپی و پرینت مانند گذشته کار ساده‌ ای نیست؛ چرا که دسترسی به کاغذهای وارداتی سخت شده است.

تماس با چاپ صحنه

با این حال چاپ صحنه خدمات پرینت را با پایین‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ترین قیمت ممکن برای شما فراهم کرده است. فرقی نمی‌ کند ساکن تهران باشید یا سایر شهرها؛ می‌ توانید با ثبت سفارش جزوات خود را در کمترین زمان ممکن درب منزل دریافت کنید.

ویژگی‌ های پرینت آنلاین

ویژگی خدمات پرینت آنلاین چاپ صحنه به شرح زیر است:

 • امکان محاسبه هزینه پرینت به صورت آنلاین
 • ثبت سفارش و پرداخت هزینه به صورت آنلاین پیش از ارسال
 • امکان پرینت با پایین ترین قیمت ممکن
 • کیفیت بالای کاغذ و جوهر مورد استفاده در چاپ
 • دریافت سفارش خود در کوتاه ترین زمان ممکن

 

سوالات متداول

چه فاکتورها و عواملی روی قیمت پرینت موثر است؟

فناوری استفاده شده برای چاپ محصولات، چاپ بر روی چوب، چاپ بر روی چرم، چاپ بر روی فلز، تعداد تیراژ، طرح محصولات چاپی مدنظر شما، ابعاد محصولات چاپی از جمله مهم‌ ترین عوامل موثر بر قیمت نهایی پرینت است.

چرا خدمات پرینت در انقلاب پرطرفدار است؟

این منطقه مرکزیت داشته و امکان دسترسی به کتاب فروشی‌‌‌‌ ها، دانشگاه، انتشارات، آموزشگاه‌ های زبان، مراکز نشر و دارالترجمه‌ ها فراهم می‌‌‌‌ کند. به همین خدمات پرینت در انقلاب بین افراد از محبوبیت فراوانی برخوردار است.

چاپ مستقیم چگونه است؟

در روش چاپ مستقیم، سطحی که عملیات چاپ بر روی آن انجام می‌ گیرد، مستقیما با فرم چاپ در تماس است.

در روش چاپ غیر تماسی از چه نوع چاپگرهایی استفاده می‌ شود؟

چاپگرهای لیزری، جوهر افشان و فتوکپی از جمله رایج‌ ترین چاپگرهایی است که در این روش مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

چاپ افست مربوط به چه نوع چاپی است؟

این روش مربوط به چاپ غیر مستقیم است.